Güvenilir

Top Football Manager - FUTBOL MENAJERİ

dwiko-lukito
91.67MB
İndir
İndirmeleri Depola 5k - 25k
Sürüm 1.15.4 3 ay önce

Top Football Manager - FUTBOL MENAJERİ açıklaması

Futbol menajeri

Şampiyon olmak için aç olan on bir futbol yıldızından oluşan bir ekiple koçluk kurmayı hayal ediyor musunuz? Yeni ücretsiz futbol kulübü sim Top Football Manager, sizin gibi spor severleri sorumlu tutar! Baştaki oyuncular için teklif verin ve onları tarayın, dünyanın dört bir yanından gerçek rakiplere karşı özel becerileri, test taktikleri ve oluşumları olan bir takım kurun ve eğitin ve maçı canlı 3D simülasyonda izleyin.

GÜZEL GAMEPLAY

Üst düzey Futbol Yöneticisinin sürükleyici 3D grafikleri ve güçlü bir oyun motoru, koçluk fantezinizi hayata geçirir. On bir oyuncuya komuta ederken çarpıcı oyunlar gerçek zamanlı olarak oynayın veya ligdeki diğer maçlara bahis yapın. Her hedef zafer yolculuğunuza bir adım daha ileri.

ATLETLERİNİZİ YÖNETİN & EĞİTMENİNİZ

Kulüp başkanı olarak, farklı formasyonları test edeceksiniz, rakibinize cevaben oynamak için oyuncu sıralamasını ve taktiklerini ayarlayacaksınız. Nihai gösterilerde puan almak için özel yeteneklere sahip bir kahramana damat olmanın umut verici bir oyuncusu seçin. Lider tahtaya tırmanmak için bir şampiyon ekibi kurun.

YÜKSELİ OYUNCULAR İÇİN AVCILIK

Oyuncuların takımınızın ihtiyaçlarını karşılaması için avlayın. Diğer futbol yöneticilerine karşı pazardaki altın çocukları kazanmak için teklif verin, tüm yıldızları bir temsilciyle toplayın veya yarının efsanelerine yapabileceğiniz genç adayları bulmak için gözlemcileri kullanın. Artık strateji uymayan oyuncuları transfer edin.

ZENGİN ÇOK PİYASA DENEYİMİ

Lig maçlarında dünyanın dört bir yanından gerçek rakiplere karşı yüzleşin. Takımınıza, Premier League, La Liga, Primeira Liga, Bundesliga, MLS'den resmen izin verilen forma giyenleri benzersiz bir tarz verin. Arkadaşlarınızla ağınızı büyütün, hediye alışverişi yapın ve dostça maçlarla ekip deneyimini geliştirin. Daha fazla ödül kazanmak için bir Futbol Birliği kurun veya katılın.

Herhangi bir sorun veya öneri için lütfen bizimle iletişim kurun:https://gamegou.helpshift.com</br></br></br></br></br></br></br></br></br></br></br></br></br></br></br></br>

Daha fazla gör

Top Football Manager - FUTBOL MENAJERİ için Kullanıcı Derecelendirmelerini Depola

4
10
5
7
4
0
3
1
2
0
1
2

İncelemeleri Top Football Manager - FUTBOL MENAJERİ Üzerinde Depola

Dil
Top Football Manager - FUTBOL MENAJERİ hakkında hiçbir değerlendirme yok; ilk siz olun!

Şikayet Top Football Manager - FUTBOL MENAJERİ

trusted bayrak
İyi çalışıyor 0
needs licence bayrak
Lisans gerekir 0
fake bayrak
Sahte uygulama 0
virus bayrak
Virüs 0
dwiko lukito mağaza avatarı
dwiko-lukito Mağaza 105.68k 35.45M

Top Football Manager - FUTBOL MENAJERİ uygulamasına benzer uygulamalar indir

fifa futbol simge
FIFA Futbol
51.37MB
wwe 2k simge
WWE 2K
657.84MB
fifa 16 simge
FIFA 16
1.41GB
score hero simge
Score! Hero
103.42MB

APK hakkında Top Football Manager - FUTBOL MENAJERİ bilgi

APK Sürüm 1.15.4
Uyumluluk Android 4.0.3+ (Ice Cream Sandwich)


İndirilenler: Top Football Manager - FUTBOL MENAJERİ APK
İndir